Komety

+ Angry Sad Boys

data: 13 XI 2021   sob.   20:00
KOMETY, uznawane za jeden z najważniejszych zespołów alternatywnych XXl wieku, to warszawski zespół uformowany przez Lesława (gitara, wokal, muzyka, słowa) w roku 2002. Komety nagrały siedem płyt studyjnych i dwie koncertowe. Ich twórczość zjednała im fanów nie tylko w kraju, ale i za granicą. Zespół koncertował m.in. w Anglii, Szwecji, Niemczech i Meksyku, gdzie ukazał się anglojęzyczny album zawierający ich największe przeboje. Pomimo kilkukrotnych zmian w składzie, nieodmiennie centralnym punktem, a zarazem znakiem rozpoznawczym Komet, pozostają głos i teksty Lesława, poetycko niejednoznaczne, często rozgrywające się w pejzażach Warszawy, stawiające go w gronie najwybitniejszych autorów swojego pokolenia.
ANGRY SAD BOYS to Maciej (gitara i wokal) oraz André (perkusja i chórki), pro-choice duet muzyczny z Krakowa.
Zainspirowani zespołami jak METZ, blackmidi i Death from Above, ten nowy projekt narodził się w samym środku pandemii i jest gotowy do wyjścia na światło dzienne.
ANGRY SAD BOYS are Maciej (guitar & vocals) and André (drums & backing vocals), a pro-choice musical duo from Kraków.
Influenced by bands such as METZ, blackmidi and Death from Above, this new project was born right in the middle of the pandemic and is now ready to come out.